۰

آموزش فتوشاپ CS6 / مدرسه مجازی شهر گرافیک

آموزش ایجاد افکت متن شیشه ای

خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ در ۱:۱۱ ق.ظ توسط

در این بخش از سایت سیتی گراف آموزش ایجاد افکت متن شیشه ای طراحی آن را برایتان قرار داده ایم.اولین آموزش با آموزش اضافه کردن فونت در ویندوز ۷ و دومین مطلب هم ایجاد افکت متن شیشه ای با آموزش اضافه کردن فونت در ویندوز ۷ می باشد . ایجاد یکمتن شیشه ای در فتوشاپ زیاد کار مشکلی نمی باشد فقط نیاز به آشنایی با ابزارها و تنظیماتی دارد که در بخش layer Panel قرار گرفته است . این پنجره اصلی ترین بخش فتوشاپ می باشد که اگر می خواهید به صورت حرفه ای با این برنامه کار کنید باید تنظیمات این بخش را به درستی بشناسید .

۱٫ پس زمینه این مقاله را از اینترنت دانلود کرده ام . شما می توانید فایل اصلی را در پایان آموزش دانلود کرده و پس زمینه را برای تمرین خودتان مورد استفاده قرار بدهید . با فشردن کلیدهای Ctrl+O طرح زمینه را وارد فتوشاپ کرده و ابزار تایپ را انتخاب کنید .

۲٫ فونت استفاده شده DINNER FT می باشد . ابتدا فونت را از این قسمت دانلود کرده و از آموزش زیر برای کپی کردن فونت در پوشه فونت ها کمک بگیرید. یک متن دلخواه در وسط صفحه با رنگ ffffff تایپ کنید . سپس Fill لایه را همانند تصویر زیر برابر با صفر تنظیم کنید .

۳٫ سپس بر روی لایه متنی که تایپ کرده اید دابل کلیک کرده و تنظیمات را همانند تصویر زیر تغییر بدهید .

۴٫ با فشردن کلیدهای Ctrl+J یک کپی از لایه متن بگیرید و تنظیمات آن را همانند تصویر زیر تغییر بدهید .

منبع: آسارایان

 


شهر گرافیک
گرافچه
دانلود طرح لایه باز
دانلود کارت ویزیت لایه باز
دانلود بنر لایه باز
دانلود تراکت لایه باز

برچسب‌ها, , , , , , , , , ,

پاسخ دهید