۱

آموزش فتوشاپ CS6 / مدرسه مجازی شهر گرافیک

آموزش طراحی لوگو جوملا با نرم افزار فتوشاپ

خرداد ۳۰, ۱۳۹۶ در ۲:۰۱ ب.ظ توسط

در این بخش از سایت شهر گرافیک مطلبی با عنوان آموزش طراحی لوگو جوملا با نرم افزار فتوشاپ نیز قرار داده ایم.شاید عنوان مقاله برای کاربرانی که با جوملا آشنا نیستند کمی ناآشنا باشد . جوملا یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که با استفاده از آن می توانید یک وب سایت طراحی کنید .طراحی این لوگو نیز کاملا با استفاده از ابزار pen انجام میشود . افرادی که با کاربرد این ابزار مشکل دارند و کار کردن با آن برای آنها در فتوشاپ مشکل می باشد می توانند با تمرین هایی که در این هفته قرار میدهم با کاربرد ابزار pen بیشتر آشنا شوند .

۱٫ یک صفحه با ابعاد ۶۰۰×۶۰۰ ایجاد کنید . Ctrl+N یا منوی File > New

۱٫۱٫بر روی لایه ای که ایجاد کرده اید دابل کلیک کرده و تنظیمات گزینه گرادیانت را همانند تصویر زیر تغییر بدهید .

۲٫ ابزار Pen Tool را انتخاب کرده و شکل زیر را با درصد رنگی ۰۰۵۷a9 ترسیم کنید . اگر برای کشیدن خطها مشکل دارید تصویر زیر را ذخیره کنید و زیر لایه اصلی شکلی که می خواهید بکشید قرار بدهید . سپس شروع به کشیدن از روی کادر کنید . مثل کشیدن نقاشی دردوران مدرسه با استفاده از کاغذ روغنیبا استفاده از ابزار Convert Point Tool و کلید Ctrl می توانید محل نقاط را تغییر داده و آنها را کمی جابجا کنید تا به شکل نهایی برسید . جهت انحنا دادن به خطوط هم بر روی نقاط کلیک کرده تا ۲ اهرم فعال شود . سپس اهرم ها را به طرفین بکشید و با کاربرد آن آنشا شوید . در کشیدن خطوط حساسیت به خرج ندهید و راحت کار کنید بدون نگرانی از خراب شدن شکلی که قرار است به عنوان تمرین شما باشد .

۳٫ من از کادری که کشیده ام ۳ کپی می گیرم و درصد رنگی آن را تغییر میدم . سه کادر بعدی باید همانند تصویر زیر قرار بگیرد. برای چرخواندن کادرها از کلیدهای Ctrl+T استفاده کنید .

منبع: آسارایان

 

 

 


شهر گرافیک
گرافچه
دانلود طرح لایه باز
دانلود کارت ویزیت لایه باز
دانلود بنر لایه باز
دانلود تراکت لایه باز

برچسب‌ها, , , , , , , , ,

+

۱ دیدگاه

پاسخ دهید